Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2011

Utworzony przez Gość, 30 czerwca 2011 r. o 14:23
Kane napisał:
A ja mam nadzieję, że ordynacja wyborcza ulegnie zmianie i przed następnymi wyborami parlamentarnymi wprowadzone zostaną JOW, których również jestem zwolennikiem. Oczywiście nie nastąpi to z inicjatywy „ miłościwie nam pierdzących w ławy poselskie”. Myślę, że wprowadzenie dowodów osobistych z podpisem elektronicznym umożliwi dużo łatwiejszy dostęp do korzystania z inicjatywy ustawodawczej w trybie art.118 ust 2 Konstytucji. Wystarczy 100 tys. podpisów pod projektem ustawy żeby w Sejmie się tym zagadnieniem zajęli. Natomiast, jeżeli podpisów będzie zdecydowanie więcej, w co głęboko wierzę, bo wielu z internautów jest głęboko rozczarowana sposobem sprawowania władzy to politykom trudno będzie zlekceważyć liczny i jednomyślny w sprawie ordynacji elektorat.
Dziękuję, ja już podpisałem listę osób popierających JOW, a wy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J-23 NADAJE napisał:
socjotechnika , manipulacja , czy już wszystkich przekonano że istnieją tylko PO , PIS . Chce mi się z was śmiać i płakać. Platforma to nie samo szczęście a PIS to nie szczyt demokracji , Palikot nie jest mesjaszem nowej religii a PSL to nie cała Polska wieś.Dlatego jeśli mam wybór i wezmę udział w wyborach to będzie PJN , jeśli zagłosuje na region na Podlasie to będzie to Bergier. Dlaczego bo mam mózg i myślę bo moich zasad i przekonań nie określa mój portfel tylko racjonalne wolne myślenie . Oczywiście pieprzyć polityków a wybory to nie jest obowiązek , ale jeśli już idziesz aby wrzucić swój głos do urny pomyśl , myślenie nic nie boli, pamiętaj że telewizja kłamie a TVN24 to nie jest cała prawda całą dobę .
Bez obrazy J-23, ale czy znając fakty dotyczące Palikota (sam wiesz pieniądze zagranicą, niepłacenie itd), czy pożyczyłbyś mu pieniądze ? Odpowiedz na to pytanie sobie i nam. Pozdrawiam mam nadzieje że nie potraktujesz tego jako socjotechniki i manipulacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Bez obrazy J-23, ale czy znając fakty dotyczące Palikota (sam wiesz pieniądze zagranicą, niepłacenie itd), czy pożyczyłbyś mu pieniądze ? Odpowiedz na to pytanie sobie i nam. Pozdrawiam mam nadzieje że nie potraktujesz tego jako socjotechniki i manipulacji.
celowo nie wspomniałem o panu Palikocie , dlaczego bo tak naprawdę to prawdziwe oblicze PO , takie z cygarem w mordzie i lampką dobrego wina w dłoni. Dzisiaj platforma chce się od jego osoby zdystansować ale to tylko zmyłka i udawanie. Zresztą nie mam ochoty wdawać się w szczegóły bo jałowa dysputa rozmywa meritum sporu. Czas decyzji , idziesz do wyborów ponosisz odpowiedzialność , nie idziesz też masz rację ale jeśli chcesz wrzucić tą swoją kartkę do urny pamiętaj PJN , do senatu Bergier. MYŚLENIE NIE BOLI < POMYŚL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J-23 NADAJE napisał:
celowo nie wspomniałem o panu Palikocie , dlaczego bo tak naprawdę to prawdziwe oblicze PO , takie z cygarem w mordzie i lampką dobrego wina w dłoni. Dzisiaj platforma chce się od jego osoby zdystansować ale to tylko zmyłka i udawanie. Zresztą nie mam ochoty wdawać się w szczegóły bo jałowa dysputa rozmywa meritum sporu. Czas decyzji , idziesz do wyborów ponosisz odpowiedzialność , nie idziesz też masz rację ale jeśli chcesz wrzucić tą swoją kartkę do urny pamiętaj PJN , do senatu Bergier. MYŚLENIE NIE BOLI < POMYŚL
Przepraszam dałem ciała pomyliłem PJN z RPP, teraz to zauważyłem.Miałem dzisiaj ciężki dzień w pracy, jeśli to chociaż trochę mnie usprawiedliwia. Wiadomo forsa jest najważniejsza głosuj na PJN. Rodzina jest też ważna, głosuj na Bergiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Przepraszam dałem ciała pomyliłem PJN z RPP, teraz to zauważyłem.Miałem dzisiaj ciężki dzień w pracy, jeśli to chociaż trochę mnie usprawiedliwia. Wiadomo forsa jest najważniejsza głosuj na PJN. Rodzina jest też ważna, głosuj na Bergiera.
To tak dla porządku , chyba szczytem takimi Himalajami pomówień jest powtarzanie jak mantra że PJN to forsa , dlaczego śmieszne bo to jedyne ugrupowanie które robi kampanię wyborcza amatorską kamera i za własną kaskę "szacun". Bergier jeśli nie on to kto , może Harry Poter , bo nie chciał bym do takiego poziomu sprowadzać dysputy ps. chcę świeżej krwi , nie starych układów bo tym rzygam .Nienawidzę zielonego i czerwonego ale też mówię precz czerni i purpurze . Wolność wypowiedzi i wolność myśli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J-23 NADAJE napisał:
To tak dla porządku , chyba szczytem takimi Himalajami pomówień jest powtarzanie jak mantra że PJN to forsa , dlaczego śmieszne bo to jedyne ugrupowanie które robi kampanię wyborcza amatorską kamera i za własną kaskę "szacun". Bergier jeśli nie on to kto , może Harry Poter , bo nie chciał bym do takiego poziomu sprowadzać dysputy ps. chcę świeżej krwi , nie starych układów bo tym rzygam .Nienawidzę zielonego i czerwonego ale też mówię precz czerni i purpurze . Wolność wypowiedzi i wolność myśli
J-23 zadziwiasz mnie, słowo mantra, dysputa, widzę że doskonalisz warsztat. Miałbyś ochotę porozmawiać i masz czas to zapraszam na Skype - Pawlak Jan, Biała Podlaska. To mnie gdzie umieszczasz, tak z ciekawości pytam ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk wini Kaczora, Kaczor Oleksego a my w Żabowie nic nie mamy z tego! Przyjedźcie albo popatrzcie chociaż szanowni politycy wyższego szczebla jak żyje prowincja! http://www.panoramio.com/photo/26818919
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i w pizdu , ciemny lud mimo bezrobocia , nędzy i beznadziei głosował na PO i PSL , co za kraj co za ciemnogród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J-23 NADAJE napisał:
i w pizdu , ciemny lud mimo bezrobocia , nędzy i beznadziei głosował na PO i PSL , co za kraj co za ciemnogród
Mam pytanie do wszystkich: co jako pierwsze zdrożeje w następnym tygodniu ? Ja stawiam że benzyna. Pisałem że PO wygra i się nie pomyliłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miażdżąca wygrana PiS www.miedzyrzec.info
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Międzyrzec.info napisał:
Miażdżąca wygrana PiS www.miedzyrzec.info
i co z tego, że międzyrzecki zaścianek zagłosował na PIS PO wygrała i hura! i bardzo dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=ZUxY-Zp4F2U
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
i co z tego, że międzyrzecki zaścianek zagłosował na PIS PO wygrała i hura! i bardzo dobrze!
No i będzie od nowa, to co już było!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No i będzie od nowa, to co już było!
no i całe szczęście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Dziękuję, ja już podpisałem listę osób popierających JOW, a wy ?
Bardzo pomaleńku to idzie do przodu, nieprawdaż? http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/mit-jednomandatowych-okregow-wyborczych-w-gruzach,1,4877472,aktualnosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
saracen napisał:
Bardzo pomaleńku to idzie do przodu, nieprawdaż? http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/mit-jednomandatowych-okregow-wyborczych-w-gruzach,1,4877472,aktualnosc.html
Owszem czytałem, ale na Onecie jeśli prawdę napiszą to przez pomyłkę. Lata pracy najmimordów i paktu z Magdalenki. Ja Świata sam nie naprawię, ani ciebie nie naprostuję, to zrobi samo życie. Póki co wznieś toast ruskim szampanem lub nawet zimnym Lechem. Pozdrawiam cię dobry człowieku. Pawlak. Tak nawiasem rośnie liczba osób nie biorących udziału w wyborach - myślisz że oni uwierzyli w tę demokrację ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Owszem czytałem, ale na Onecie jeśli prawdę napiszą to przez pomyłkę. Lata pracy najmimordów i paktu z Magdalenki. Ja Świata sam nie naprawię, ani ciebie nie naprostuję, to zrobi samo życie. Póki co wznieś toast ruskim szampanem lub nawet zimnym Lechem. Pozdrawiam cię dobry człowieku. Pawlak. Tak nawiasem rośnie liczba osób nie biorących udziału w wyborach - myślisz że oni uwierzyli w tę demokrację ?
Myślę, że niektórym się nie chce iść na wybory, myślę, że niektórzy mają je gdzieś, myślę, że niektórzy są rozczarowani i zdegustowani polityką i politykami. Nie piję wcale, za to palę i nie cygara kubańskie JOW moim zdaniem są lepsze, lecz ludzie jak widzisz nie dorośli. Onet Ci się nie podoba, no i dobrze, niestety w "Uważam Rze" i w "Dzienniku Polskim" nie ma na stronach internetowych podziału głosów w senacie, ale z pewnością byłby taki sam. Chodziło mi o to, że na razie słabo ludziskom idzie głosowanie na swego, a nie na partyjnego. Dodam również, że taki skład senatu zupełnie mi się nie podoba i skłaniam się ku poglądowi o jego zbędności. Pozdrawiam Cię także dobry człowieku i głowa do góry, Świat jest piękny, rozejrzyj się dookoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
saracen napisał:
Myślę, że niektórym się nie chce iść na wybory, myślę, że niektórzy mają je gdzieś, myślę, że niektórzy są rozczarowani i zdegustowani polityką i politykami. Nie piję wcale, za to palę i nie cygara kubańskie JOW moim zdaniem są lepsze, lecz ludzie jak widzisz nie dorośli. Onet Ci się nie podoba, no i dobrze, niestety w "Uważam Rze" i w "Dzienniku Polskim" nie ma na stronach internetowych podziału głosów w senacie, ale z pewnością byłby taki sam. Chodziło mi o to, że na razie słabo ludziskom idzie głosowanie na swego, a nie na partyjnego. Dodam również, że taki skład senatu zupełnie mi się nie podoba i skłaniam się ku poglądowi o jego zbędności. Pozdrawiam Cię także dobry człowieku i głowa do góry, Świat jest piękny, rozejrzyj się dookoła.
Dziękuję czyżbym łagodził obyczaje - bardzo uprzejma odpowiedź - dziękuję raz jeszcze. Pozwolisz na drobną uwagę, podobno teraz już nie pisuje się "Cię" itd z dużej litery, ja tak przestałem pisać. Świat jest piękny i miałem to szczęście zobaczyć.JOW są dobre,więcej bezpośredniej demokracji także, ale widocznie ludzie mają ciasne umysły i podatni są na propagandę, uważają że lepiej być nie może. Podobno meksykańskie cygara nie ustępują kubańskim. Jako uzupełnienie : http://forum.dziennikwschodni.pl/what-a-wonderful-world-t52679/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panowie ale o czym wy piszecie , to jest już nawet nie chore ale już bardzo smutne. Grzęźniecie we własnym sosie , a pan "swojak zwany Pawlakiem" świetnie się czuje paląc raz na dwa tygodnie marne cygaro i słuchając (What A Wonderful World )to takie pretensjonalne. Pieprzyć polityków , pseudo intelektualistów , panowie zapraszam do klubokawiarni i do kina na wieczory czwartkowe tam jest dla was miejsce...Rzeczywistość będą kształtować ci dla których moralność jest niczym a kaska jest ich kościołem to ci z PO , PIS i PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J-23 NADAJE napisał:
panowie ale o czym wy piszecie , to jest już nawet nie chore ale już bardzo smutne. Grzęźniecie we własnym sosie , a pan "swojak zwany Pawlakiem" świetnie się czuje paląc raz na dwa tygodnie marne cygaro i słuchając (What A Wonderful World )to takie pretensjonalne. Pieprzyć polityków , pseudo intelektualistów , panowie zapraszam do klubokawiarni i do kina na wieczory czwartkowe tam jest dla was miejsce...Rzeczywistość będą kształtować ci dla których moralność jest niczym a kaska jest ich kościołem to ci z PO , PIS i PSL
Natomiast pan dalej zwany J-23 wylewa swoje frustracje na każdego napotkanego, ponieważ jego pseudopartyjka Forsa Jest Najważniejsza, excuse me, oczywiście Polska Jest Najważniejsza przerżnęła z kretesem wybory. Przykro mi że musisz się z tym obnosić po wszystkich forach, może czas uleczy rany. Nie lubisz Armstronga, to spoko dla ciebie mam Nergala i polecam ci zamiast cygar (nie palę) Walety mentolowe i niech ci Behemot rżnie od świtu do zmierzchu, a Rigor Mortis podczas snu - pozdrawiam. To ty jesteś prawdziwym intelektualistą, no trudno to zauważyć tak na pierwszy rzut oka. Oczywiście precz z Bandą Czworga. [media]http://www.youtube.com/watch?v=zzz0YVEgT5U[/media]
Ostatnio edytowany 11 października 2011 r. o 21:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...